KESİM TEKNOLOJİMİZ

LAZER / PLAZMA / OKSİJEN / TESTERE


CNC LAZER KESİM

LAZER KESİM/PLAZMA KESİM/OKSİJENLİ KESİM / TESTERE KESİM
Hammadde halindeki metal levhanın yükleme vinci ile kesim tezgahına yerleştirilmesiyle başlayan bir süreçtir. En zor ve karmaşık metal parçalarınızın en hassas ve hızlı şekilde kesilmesi işlemini de gerçekleştirmektedir. 1 adetten 10,000 adede kadar parçaları cnc lazer ile keserek kalıp masrafından, zamandan ve maliyetten tasarruf edersiniz.

CO2 lazeri 0,2mm çapındaki lazer ışını sayesinde çapaksız, parlak kesim yüzeylerini ve deformasyonsuz hassas parça kesimini garanti eder. Ürünlerde çeşitlilik sağlayan Lazer Teknolojisi firmaya, müşteriye özel tasarım ve modellerin üretimini mümkün kılmaktadır. Profil İşleme özelliğine sahip tezgahımız sayesinde de lazer hassasiyetini boru profil işçiliğimize de yansıtmış bulunmaktayız.

MEVCUT MAKİNELERİMİZ

  • 1 adet 2008 Model 4400W Bystronic BySpeed
  • 1 adet 2000 Model 3000W Bystronic ByStar - Rotary

about us
about us
about us

ÜRETİM SEKTÖRÜNDE ETKİLİ

Tegas Metal Üretim sektöründe etkili, genç ve dinamik bir şirket olarak yapılanmıştır.Şirket,metal levha ürünlerin imalatı üzerine yoğunlaşır.Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için,levha metal- işleme teknolojileri ve montajlama-birleştirmeye yönelik geniş bir çalışma kapasitesinin bir araya geldiği güçlü bir üretim merkezine sahiptir.
HEMEN ARAYIN !